Перейти до вмісту

ТОВ “МП ОЛІМП”

Контактні телефони

Адреса

вул. Харчова, буд. 6-а, м. Запоріжжя, 69014, Україна

Сайт компанії

http://mebel-olimp.com.ua

Наша компанія існує на ринку України більше 15 років і займає одну з лідируючих позицій. Ми готові запропонувати Вам свої послуги з виготовлення корпусних, офісних меблів. Меблі, що поєднують в собі індивідуальність дизайну і надійність виробництва. Класичні та сучасні моделі розробляються талановитими дизайнерами, технологами і майстрами.

Асортимент пропонованої нами продукції включає все розмаїття корпусних меблів. Це модульні системи, вітальні, спальні, дитячі, передпокої, кухні. Малі форми – столи, комоди, шафи-купе, ліжка та багато іншого. Ми пропонуємо Вам взаємовигідну співпрацю по оптовим поставкам меблів. У свою чергу гарантуємо своєчасне оперативне відвантаження товару зі складу і під замовлення, конкурентні ціни, гнучкі умови.

Ми пропонуємо меблі для: будинку, офісу, готелю, ресторану, кафе, магазинів, торгових центрів, різних установ, організацій і т.д.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ви можете замовити будь які меблі за вашими розмірами. Різні варіанти матеріалів і забарвлень. Пропозиції від економ-до ексклюзивного рівня.

Сервіс та якість: Використовуємо найкращі матеріали та фурнітуру, від надійних постачальників. Здійснюємо гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Головний принцип роботи ТОВ «МП ОЛІМП» – «Якість, надійність і доступна ціна нашої продукції»!