Перейти до вмісту

ТОВ НВФ “Стандарт-М”

Контактні телефони

Адреса

вул. Електрозаводська, буд. 3 , оф. 609, м. Запоріжжя, 69096, Україна

Сайт компанії

http://standart-m.com.ua

ТОВ НВФ “Стандарт-М” з 1995 року займається поставками, обслуговуванням, ремонтом лабораторного, аналітичного обладнання, контрольно-вимірювальних приладів для лабораторій промислових підприємств, наукових і навчальних організацій, центрів стандартизації і метрології, служб екологічного моніторингу.

Ми представляємо продукцію багатьох заводів-виробників  що дозволяє максимально розширити асортимент пропонованого обладнання і задовольнити потреби Замовника в оснащенні практично будь-якій лабораторії у відповідність до вимог ГОСТ, ДСТУ та міжнародних стандартів.
Ми завжди пропонуємо для наших клієнтів не тільки продаж, а і повний комплекс послуг – продаж обладнання, доставку, гарантійне і сервісне обслуговування, ремонт,  консультації щодо експлуатації та ін.

Наше підприємство активно співпрацює з ДП Запорізький науково-виробничий центр  стандартизації метрології та сертификації (ДП «Запоріжжястандартметрологія») щодо виконання робіт з повірки відремонтованих та реалізуємих нами вимірювальних приладів.

Головна перевага фірми «Стандарт-М» на ринку вимірювального обладнання – це індивідуальний, професійний підхід до клієнта з належною увагою, а також широкий вибір якісного обладнання для різних видів вимірювань.
Ввічливий персонал, компетентні консультації, висока точність наших приладів, доступні ціни та своєчасна доставка – це принципи роботи нашої компанії.

Ми цінуємо наших клієнтів!