Перейти до вмісту

Центр “УкрБУДСЕРТ”

Контактні телефони

Адреса

вул. Дудикіна, 28, оф. 305,м.Запоріжжя, Україна

Сайт компанії

http://ukrbudsert.org.ua/

Орган сертифікації “УкрБУДСЕРТ” розпочав історію своєї діяльності в сфері сертифікації та підтвердження відповідності у 2003 році. Основні напрямки роботи компанії — оцінка відповідності продукції вимогам технічних регламентів, сертифікація (Державна система сертифікації НААУ) широкого спектру різних видів продукції: будівельних матеріалів, конструкцій, виробів, устаткування та інших промислових продуктів, систем управління якістю відповідно до вимог ISO 9001. Більшість клієнтів компанії – виробники, продавці будівельних матеріалів, виробів і конструкцій, забудовники.

Наші переваги

– орган сертифікації “УкрБУДСЕРТ” акредитований Національним агентством з акредитації України відповідно до законів україни “Про акредитацію органів з оцінки відповідності” та “Про технічні регламенти та оцінку відповідності”. Акредитація підтверджує, що центр “УкрБУДСЕРТ” має технічну компетентність в проведенні сертифікації продукції визначеного переліку та систем менеджменту, високий рівень кваліфікації і досвіду фахівців, відповідність всіх процедур міжнародним вимогам і європейським нормам (Атестат акредитації № 1О039 від 10.03.11 № 8О035 від 21.07.14);
– економія часу і коштів: послуги з сертифікації надаються від першої особи, минаючи посередників;
– конкурентна ціна на послуги в сфері;

– підтримка унікальної системи сертифікації, яка грунтується на міжнародних і європейських правилах і принципах;

– широка географія роботи: Система сертифікації “УкрБУДСЕРТ” широко відома в Україні і далеко за межами нашої країни. За час існування компанії на ринку, було видано понад 800 сертифікатів на продукцію і 70 на системи управління якістю.

– серед клієнтів ОС “УкрБУДСЕРТ” – промислові та будівельні компанії-гіганти, що працюють в багатьох областях України, виробничі компанії Швейцарії, Туреччини, Франції, Польщі, Німеччини, Італії, Канади, Китаю, Чехії, Росії;
– фахівці нашої компанії мають високий рівень кваліфікації, що підтверджують численні сертифікати аудиторів, грамоти та свідоцтва компетентності.

– запобігання реалізації небезпечної для здоров’я, життя, майна громадян і навколишнього середовища продукції;

– сприяння споживачам у компетентному виборі продукції;
– створення умов для участі СПД в економічному, науково – технічному співробітництві та міжнародній торгівлі.