Перейти до вмісту

УКРАЇНСЬКО-ІСПАНСЬКЕ ТОВ «УРОЖАЙ»

Контактні телефони

Адреса

вул. Антенна, 11, Запоріжжя, 69005

Сайт компанії

http://www.urozhay.zp.ua/

УКРАЇНСЬКО-ІСПАНСЬКЕ ТОВ «УРОЖАЙ» відкрилися в 1995 році, коли на місці непрацюючих хлібозаводів вперше стали виникати десятки приватних міні-пекарень. Однак цей «хліб» не опинився легким. 95% таких пекарень не витримали вимог споживача і закрилися. Приблизно з ста приватних хлібопекарських виробництв до сьогоднішнього дня дожили лише шість. «УРОЖАЙ» серед них – найбільше, найбільш оснащене і відоме.

З самого початку ідея пекарні «УРОЖАЙ» відрізнялася від інших. На перше місце були поставлені три принципи: якість, дисципліна, творчість.

На відміну від інших міні-пекарень «УРОЖАЙ» відразу закупили найкраще іспанське обладнання, відразу запросили кращих фахівців-технологів і відразу сфокусувалися на питанні контролю якості всього виробничого процесу – від закупівлі борошна до видачі і доставки продукції.

На відміну від хлібозаводів пекарня «УРОЖАЙ» закуповує борошно у невеликої кількості постачальників. Пекарня купує тільки краще борошно маленькими партіями, ретельно тестуючи кожну партію. Пекарня плате постачальникам більше і в результаті отримує краще з кращого. Завжди тримає на складі запас борошна на 6 тижнів, щоб уникнути покупок в поспіху. Лабораторія оснащена відповідно до нових європейських вимог, а фахівці із закупівель з досвідом роботи не менше 15 років просто відчувають борошно. 

Широкий вибір і прекрасний смак виробів, вироблених підприємством, гарантують визнання споживачів, в той час як стабільна позиція на ринку, а також розвинена мережа дистрибуції призводять до того, що «УРОЖАЙ» є хорошим партнером, з яким варто співпрацювати.