Skip to content

Клуб “Марко Поло”

Адреса

Запорізька обл., с. Ульянівка, вул. Хортицкая, 5

Company website

https://marcoclub.com

Є на земній кулі місця, які, володіючи надзвичайною притягальною силою, розбурхують фантазію, одухотворяє, дарують мрію і звуть в дорогу. Таким прекрасним місцем є територія заміського клубу «Марко Поло».

Заміський клуб “Марко Поло” розташований у с.Ульянівка Запорізької області, неподалік від межі з Дніпропетровською областю.
Відпочинок за містом – потреба кожної людини. Адже в заміському комплексі можна швидко відволіктися від міської суєти і повсякденних турбот, розслабитися, відпочити і просто виспатися.

Чисте повітря, мальовнича місцевість, здорове харчування і комплекс оздоровчих послуг – все це швидко поліпшить самопочуття, додасть сил і енергії Вам і Вашим близьким. Елегантна вишукана обстановка клубу «Марко Поло» виконана в стилі родового маєтку.

Приємна атмосфера інтер’єру наповнена романтикою і відчуттям захоплюючої подорожі. А бездоганний сервіс заміського готелю дозволить безтурботно провести час та добре відпочити.

Заміські будинки на Дніпрі – прекрасний варіант сімейного відпочинку за містом.

Окремі одноповерхові будиночки і двоповерхові котеджі Заміського клубу «Марко Поло» оздоблені всім необхідним для вашого приємного відпочинку: власною кухнею з усім необхідним посудом, мангалом, альтанкою для відпочинку, санвузлом, вітальнею і спальнею.

У нашому клубі є можливість зняти як невеликий будинок на 4 спальні місця, так і для компанії в 8 чоловік. Можна вибрати комфортний котедж на березі Дніпра або навпаки, подалі від води, на зеленій території клубу в оточенні хвойних дерев.

Оренда будинку або котеджу проводиться цілий рік без вихідних. У наших котеджах комфортно відпочивати в будь-який час року.

У вартість будинку або котеджу входить користування:

Також можна орендувати лазню, замовити сауну з басейном, фітосауну и спа послуги Для вашого безтурботного відпочинку працює ресторан європейської кухні. Для активного відпочинку передбачені футбольні галявини та оренда велосипедів.

Сердечно запрошуємо зануритися в чарівну атмосферу заміського клубу «Марко Поло»!