Skip to content

ТОВ «Захист ЛТД»

Адреса

Україна, 69005, м. Запоріжжя, вул. О. Матросова, 8б

ТОВ «Захист ЛТД» є однією з найбільш перспективних компаній в сфері промислової безпеки та охорони праці ринку України, яка динамічно розвивається завдяки використанню передових технологій в обслуговуванні клієнтів компанії і проведення активної реклами і маркетингової політики . Наша компанія бере участь у виставках , тендерах , семінарах , тренінгах України і Європи .

Компанія «Захист ЛТД» є виробником спецодягу, а також дистриб’ютором провідних світових виробників засобів індивідуального захисту, спецвзуття та спецодягу, таких як Filter Service(Польща),Cofra (Італія),AJ Group(Польща),Bolle Safety(Франція),CANIS SAFETY a.s.(Чехія), Moldex(Німеччина),Vizwell(Китай),Pezzol(Італія), PALIŪTIS(Литва), SECURA B.C. Sp. z o.o.(Польща),Spirale s.r.l.(Італія), захисних кремів Peter Greven Physioderm(Німеччина) та засобів першої допомоги при травмах очей, для обробки порізів і ран PLUM(Данія), а також автомати для видачі і збору ЗІЗ ASD Systems (Польща).

Ми раді запропонувати Вам збалансований високоякісний асортимент продукції за самою конкурентною ціною на ринку та впевнені, що знайомство з нашою компанією стане початком плідної співпраці, заснованої на взаєморозумінні та взаємовигідних інтересах.