Skip to content

ТОВ “Запорізький завод кабельної продукції”

Адреса

вул. Новобудов, буд. 3, м. Запоріжжя, 69123, Україна

Company website

https://mpka.com.ua

Запорізький завод кабельної продукції МПКА – це гідний представник кабельної галузі України. Ціль в політиці якості — постійно працювати, і створювати високотехнологічний, такий що користується попитом, надійний кабель і провід, що відповідає міжнародним стандартам якості та вимогамм ДСТУ, забезпечуючий безпечну передачу енергії.

Ціль — створення сильного продукту-бренда та  успішного,  надійного виробничого підприємства.

Наші продукти це – не тільки кабель, провід і електротехнічна продукція, але й довірчі людські відносини, та бездоганний сервіс. Ми довіряємо нашим партнерам і цінуємо їхню довіру. Тільки взаємовигідне партнерство призводить до бажаних результатів та довгострокового взаємодії.

Сьогодні МПКА-Україна – надійний виробник-постачальник кабельної та електротехнічної продукції з повним пакетом сервісу для своїх партнерів і з багаторічним досвідом роботи в Україні та країнах зарубіжжя. Унікальність нашого підприємства полягає в тому, що продукт МПКА – це справа, спосіб життя власників і всієї команди. Засновники підприємства проходять всі етапи становлення та розвитку компанії разом зі своїми співробітниками. Не поруч, а разом. Навіть, після закінчення 12 років, досягнувши високих результатів, власники щодня беруть участь у робочому процесі підприємства і знаходяться в постійній взаємодії з командою. Багато партнерів компанії ведуть прямий діалог з засновниками. Головним визначальним критерієм нашої діяльності є побудова довгострокових і довірчих партнерських відносин з клієнтами. Наша специфіка в тому, що ми не розкидаємося красивими словами, а реально чуємо і розуміємо наших партнерів – чим вони живуть, як вони працюють, з якими питаннями щодня стикаються. Сьогодні в нашому активі досвід, результат, надійність і репутація, спрямовані на реалізацію потреб наших клієнтів.