Перейти до вмісту

Запорізька і Сумська ТПП – про підсумки проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів»

Майже два місяці тому Запорізька і Сумська торгово-промислові палати об’єднали зусилля для допомоги регіональному бізнесу в умовах війни. За цей час відбулося близько 30-ти безкоштовних вебінарів, практикумів, а також  інформаційних сесій для спільного вирішення бізнес-завдань учасників.

Спільний проєкт під назвою «Експертні  консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізовано у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Онлайн-програма була сформована таким чином, щоб охопити найактуальніші питання для підприємців. Головними темами курсу стали податки, трудові правовідносини, «митний безвіз», антикризовий маркетинг, експорт, бренд і франшиза, форс-мажор, державні закупівлі в Україні і ЄС, digital-маркетинг, SMM, участь бізнесу в програмах відновлення України.

До аудиторії вебінарів долучилися понад 1000 учасників – керівників малих та середніх підприємств Запорізького, Дніпропетровського, Сумського та інших регіонів.

Гарна новина для тих, хто не зміг доєднатися до курсу онлайн – відеозаписи можна переглянути на YouTube-каналі Запорізької ТПП. Повний перелік тем за посиланням: https://www.cci.zp.ua/materialy-seriyi-vebinariv-dlya-biznesu-onovlyuyetsya/

Трансляції вже переглянули понад 1500 глядачів.

Дякуємо нашим спікеркам і спікеркам:

  • Миколі Ларіну, керівнику проєктів Асоціації експортерів і імпортерів «ЗЕД», експерт у галузі міжнародної торгівлі;
  • Олександру Юрчаку, генеральному директору Асоціації підприємств промислової автоматизації України, координатору руху «Індустрія 4.0 в Україні»;
  • Андрію Муравському, начальнику відділу контролю за переміщенням товарів Запорізької митниці
  • Олексію Грушецькому, раднику директора державної установи “Офіс з розвитку підприємництва та експорту”;
  • Юлії Плієвій, СЕО та власниці Apple Consulting®;
  • Євгенії Литвиновій, президентці / CEO / аналітикині Клубу експортерів України
  • Мілітині Великій, керівниці ТОВ «АК «Бухгалтер», практикуюча бухгалтерка;
  • Світлані Насировій, сертифікованій бізнес-тренерці, ведучій стратегічних та командних сесій;
  • Дар’ї Шигаєвій, digital-маркетологині;
  • експертам і експерткам регіональних торгово-промислових палат.

До речі, це вже друга серія антикризових вебінарів, яку реалізує Запорізька торгово-промислова палата за підтримки ЄС та ПРООН в умовах війни.

У числі постійних учасників заходів – представники компанії «Техносенс».

Комерційний директор ТОВ «Техносенс» Максим Немиченков розповідає:

«Розрив логістичних ланцюгів в умовах війни став одним із найсерйозніших викликів для компанії. Станом на 24 лютого 2022 року підприємство мало портфель заказів на виготовлення шаф керування та розподілу електроенергії. Щоб не зірвати договірні зобов’язання,  виникла нагальна потреба налагодити власні ланцюги постачання комплектуючих  з-за кордону. Стали в нагоді вебінари Запорізької ТПП на теми: «Нові ланцюги поставок у воєнний час», «Військові дії як форс-мажор та умова невиконання договірних зобов’язань українських контрагентів», інші.

Багато в чому завдяки цим заходам ми змогли перебудувати логістику та зараз маємо власні незалежні ланцюги постачання комплектуючих для виробництва, а також критично важливої електротехнічної продукції промислового призначення. Продовжуємо участь у вебінарах від Запорізької ТПП, адже теми завжди найактуальніші».

Сьогодні “Техносенс” пропонує підприємцям вирішення питань автономного електропостачання на основі дизель-генераторів.

«Воєнний час поставив свої виклики перед кожною компанією, і збереження бізнесу сьогодні залежить від того, наскільки успішно ми долаємо ці виклики, як гнучко реагуємо на швидку зміну обставин, завдяки цьому і вдається зберігати цінність свого продукту і колектив,розповідає учасник вебінарів, директор ТОВ «Гартмет-ХХІ» Ігор Бабенко. –

Участь у тематичних вебінарах – дуже корисна для нашої компанії. Ми вдячні за підтримку в такий нелегкий для нас і всієї країни час. Як на мене, то всі теми були важливі, але особливо актуальні для нас – питання умов поставки у воєнний час, як забезпечити надійність та швидкість від постачальників, як втримати існуючих клієнтів та завоювати нових, експорт продукції українського виробництва за допомогою популярних світових електронних майданчиків, актуальність форс-мажорних обставин у період воєнного стану».

Запорізьке підприємство ТОВ «Гартмет-ХХІ» є виробником білил цинкових (оксиду цинку) марки ТД(А) та кормових.

Сьогодні національна система торгово-промислових палат продовжує активну роботу з консультаційної підтримки бізнесу, яка залишається дуже затребуваною серед підприємців.

Стежити за анонсами і новинами для бізнесу можна на сайті: www.cci.zp.ua

Для довідки

«Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії.