Перейти до вмісту

КЛАСИЧНИЙ ПРИВАТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Контактні телефони

Адреса

вул. Жуковського, 70-б, м. Запоріжжя, 69002

Сайт компанії

http://www.zhu.edu.ua

Класичний приватний університет – вищий навчальний заклад приватної форми власності, який у 1992 р. заснував громадянин України, доктор наук з державного управління, професор Огаренко Віктор Миколайович. Університет акредитований в цілому за ІV рівнем, його випускники одержують дипломи державного зразка.

Класичний приватний університет є одним з провідних центрів освіти в регіоні – з ним у межах Науково-освітнього комплексу плідно співпрацюють 175 навчальних та наукових закладів Запорізької та інших областей. Крім того, він є засновником Мелітопольського, Енергодарського, Бердянського, Кіровоградського інститутів державного та муніципального управління, які представляють університет у своїх містах, а також Коледжу і Класичного приватного університету.

У 2000 тому в Запорізькому інституті державного та муніципального управління, який тільки оселився на вулиці Жуковського поряд з двома відомими в Запоріжжі університетами, готували спеціалістів за 5 спеціальностями й навчалося в ньому всього одна тисяча студентів. Минулі роки були роками безперервного зростання цього вищого навчального закладу: спочатку інститут перетворився в Гуманітарний, а згодом і в Класичний університет. І це не просто зміна вивісок. Це принципова зміна якості закладу.

Класичний приватний університет ще при створенні ставив своїми основними завданнями виховання фізично здорового, духовно збагаченого, національно свідомого, інтелектуально розвинутого, професійно підготовленого спеціаліста для незалежної України, який прагне оновлювати свої знання протягом усього життя, тому пріоритетні напрями державної політики щодо розвитку освіти, викладені у Національній доктрині розвитку освіти та Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012–2021 роки, є змістом повсякденної роботи університету.