Перейти до вмісту

НВП “Дігідрол”

Контактні телефони

Адреса

бул. Будівельників, 11, офіс 7, м. Запоріжжя, Україна

Сайт компанії

http://www.digidrol.com

Науково-виробниче підприємство “Дігідрол” вже більше 20-ти років забезпечує своїх Клієнтів бездоганним обслуговуванням на ринку виробництва і продажу систем очищення води, а також озонаторів для знезараження води і повітря.

Пропонована нами номенклатура включає в себе як побутові озонатори і системи очищення води, так і високопродуктивне обладнання, що використовується в різних галузях промисловості.

Науково-виробниче підприємство “Дігідрол” здійснює весь комплекс робіт, пов’язаних з водопідготовкою та знезараженням озоном від побутового до промислового рівня – попереднє консультування, проектно-вишукувальні роботи, постачання і монтаж устаткування, гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування. При цьому гарантується висока якість і професійна відповідальність на всіх етапах роботи.

Ми не ставимо своїм пріоритетом зменшення наших витрат за рахунок випуску однотипної продукції. Основним принципом нашої роботи є пошук індивідуального, найбільш оптимального для кожного конкретного Клієнта для вирішення його проблеми.

Ми надаємо безкоштовні консультації кваліфікованих інженерів, проводимо переговори в зручній для Вас формі та в зручному місці, проводимо спільні передпускові випробування і наочні демонстрації роботи систем очищення води, використовуємо гнучку систему знижок і багато іншого.

Ми є прямим імпортером багатьох комплектуючих, що використовуються нами у виробництві систем очищення води. Тому купуючи нашу продукцію, Ви не переплачуєте нікому за посередницькі послуги, а комплектуючі та витратні матеріали для обслуговування нашого обладнання доступні Вам за оптовими цінами. Наявність дозвільних документів і підписання двостороннього договору захищає інтереси кожного нашого Клієнта.

ОСНОВНИМИ НАПРЯМКАМИ НАШОЇ ДІЯЛЬНОСТІ Є:

1. Виробництво побутових, комерційних і промислових систем для очищення води.

2. Виробництво побутових і промислових озонаторів і станцій озонування.

3. Виробництво і монтаж устаткування для очищення і знезараження стічних вод.

4. Очищення, насичення киснем та реалізація населенню питної води.