Перейти до вмісту

ЗАПОРІЗЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Контактні телефони

Адреса

вул. Жуковського, 66, м. Запоріжжя, 69600

Сайт компанії

https://www.znu.edu.ua/

Сьогодні Запорізький національний університет – відомий і престижний заклад вищої освіти України, який продовжує найкращі освітні традиції, тісно пов’язані зі славетним минулим запорізького краю, його багатою історією.

До структури університету входить 12 факультетів, Інженерний навчально-науковий інститут (утворений після приєднання Запорізької державної інженерної академії до Запорізького національного університету), а також відокремлений структурний підрозділ – Економіко-гуманітарний факультет у м. Мелітополі, 4 коледжі – Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ, Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій, Гідроенергетичний фаховий коледж та Металургійний фаховий коледж ; потужна наукова бібліотека, Школа Конфуція із вивчення китайської мови, Центр польської мови і культури ім. Яна ІІІ Собєського, Міжнародний Шекспірівський центр, Центр післядипломної освіти, Центр інтенсивного вивчення іноземних мов, Гете-Інститут та інші мовні освітні центри.

На сьогодні в університеті навчається більше 17 тисяч студентів.

ЗНУ здійснює підготовку фахівців за ступенями «Бакалавр» за 110 освітніми програмами  та «Магістр» – 85 освітніми програмами .

В університеті діють курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з різних предметів та до творчих конкурсів.

Навчання в Запорізькому національному університеті здійснюється:

за державним замовленням; за рахунок видатків державного та місцевих бюджетів;
за рахунок цільових пільгових державних кредитів; за ваучерами;
за кошти фізичних та юридичних осіб.
Підготовка кадрів вищої кваліфікації здійснюється в аспірантурі та докторантурі. У ЗНУ функціонує 7 спеціалізованих вчених рад, з них – 6 докторських (з історичних, юридичних, економічних, педагогічних, філологічних і філософських наук), 1 – кандидатська (з фізико-математичних наук).