Skip to content

ПрАТ «Запорізька кондитерська фабрика»

Адреса

вул. Святого Миколая, 7, м.Запоріжжя, 69063, Україна

Email

info@zkf.ua

Company website

http://zkf.ua

Запорізька кондитерська фабрика з 1946 року виготовляє кондитерські вироби, асортимент яких постійно збільшується. Вся наша продукція сертифікована і відповідає високим стандартам якості.
Запорізька кондитерська фабрика випускає різноманітні цукерки, карамель, вафлі, печиво, халву. Для своїх виробів Запорізька кондитерська фабрика використовують натуральну сировину.
Халва – найбільша гордість запорізьких кондитерів, яка не має аналогів за смаковими якостями і користується великим попитом у покупців.
Наша фабрика орієнтована на виробництво продукції високої якості та доступної цінової категорії для більшості покупців. Власна лабораторія забезпечує контроль якості виробництва та зберігання продукції.
Вироби Запорізької кондитерської фабрики припали до смаку споживачам у багатьох регіонах України, а також Білорусі, Литви, Латвії, Естонії, Польщі, Молдавії, Вірменії, Грузії, Таджикистану, Америки та інших країнах.
Основна задача у роботі з покупцями та партнерами – викликати довіру у нових партнерів та зберегти стабільність в існуючих відносинах.
Висока якість і неповторний смак наших солодощів вже давно стали і залишаються візитівкою та доброю традицією Запорізької кондитерської фабрики.
Ми працюємо для Вас!