Перейти до вмісту

ТОВ фірма “Сувенір”

Контактні телефони

Адреса

вул. Цегельна, 249, м. Запоріжжя, 69092 , Україна

Сайт компанії

http://www.suvenirzp.com

Основним напрямом діяльності ТОВ «Сувенір» є виробництво і реалізація рідкого натрієвого скла. На сьогоднішній день підприємство є найбільшим виробником в Україні.
Маючи в своєму розпорядженні необхідну виробничу базу та досвідчених фахівців, ми можемо реалізувати будь-які проєкти, пов’язані з виробництвом натрієвого рідкого скла, як відповідно до вимог ГОСТу, так і за індивідуальними параметрами замовника. ТОВ «Сувенір» володіє технологією виготовлення рідкого скла з силікатним модулем від 1,6 до 3,5. Доставку здійснюємо автоцистерною в обсязі 22 тонни за одну ходку.


Нашими клієнтами є машинобудівні, ливарні, металургійні підприємства, будівельні компанії, виробники лакофарбової продукції, синтетичних миючих засобів, керамічної плитки.
Параметри виробництва рідкого скла узгоджуються з кожним замовником.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта, висока якість нашої продукції зарекомендували нас як надійного виробника і постачальника на ринку рідкого скла.
За результатами Національного бізнес-рейтингу наше підприємство неодноразово займало перші місця в Україні в п’яти номінаціях фінансово-господарської діяльності та нагороджено національним сертифікатом «Лідер галузі».